Video ve Animasyon

Anasayfa » Video ve Animasyon

Tempolu, yaratıcı, heyecan verici video animasyonların viral etkisiyle kısa bir sürede geniş bir kitle tarafından fark edilmeniz bir şans değil. Bunun için günümüz video trendlerine uygun bir kurgu, akıcılık ve metin gibi diğer öğeleri bir araya getirmeniz yeterlidir. Profesyonel video animasyonları sadece ürün tanıtımları için değil işletme tanıtımları ve tüketicilerin dikkatini çekecek birçok teklif için de hazırlanabilir. Doğru kurgu doğru mesaj ve başarı!

Örnek Tanıtım Videoları ve Animasyonlarımız

İkna gücü: Önce izle sonra karar ver

Videolar, hedef kitlenizi ikna etmenin en özel yollarından birini sunar. Özellikle son zamanların trendi haline dönüşen içerik türü video, dijital reklamcılık alanında da olmazsa olmazlar arasında. Hızlı tüketilen ve akılda kalıcılığı yüksek video reklamları, tüketicinin kararını etkileme yönünde güçlü bir etkiye sahip. Hatta bu yöndeki araştırmalara göre video içeriklerin diğer tanıtım faaliyetlerine göre ikna etmeye katkısı 6 kat daha fazla.

Özelleştir: Kitleye göre ekran

Videoları etkili kılan da bu: Kitleye göre ayrı mesajlar ve sunumlar… Tam da bu noktada kitlenizi tanımanızın önemi büyük. Böylece kime hangi mesajı hangi şekilde vermeniz gerektiğini anlamanız çok daha mümkün. Dijital pazarlama kanallarından elde edilen veriler sayesinde müşteri kitlenizi tanımak oldukça kolay. Ayrıca rakip analizi ve sektör araştırmaları gibi yardımcı kaynaklarla da kitleniz hakkında fikir sahibi olmak mümkün. Hazine değirmenciliği sonrasında en önemli çalışma, eldeki verileri işleyerek video prodüksiyon açısından yönlendirici çıktılar haline dönüştürme sürecidir. Bu çıktılar, kitle ve platformlar özelinde video animasyonlar hazırlamak ve hedef kitlenizi etkilemek için en değerli sinyaller.

Prodüksiyon: Kare kare örülen video

Prodüksiyon, eşsiz bir video için toplanan tüm verilerin kare kare işlenmesine dayanan adete sanatsal ve emek yoğun bir süreç. Markanın pazarlama hedefine göre projelendirilen video animasyon sürecini nihayete erdiren prodüksiyon aşaması özveri gerektiren alan. Bu aşamada video reklam metininden arka fondaki müziklere, seslendirmeden kadraja kadar birçok değişken kitle özelinde tasarlanır ve videoya montaj edilir.

Video türleri: İhtiyaca göre nitelikli çözümler

Marka ve işletmelerin ihtiyacına göre değişkenlik arz eden video animasyon çalışmalarında ön plana çıkan bazı videolar var. Özellikle B2B şirketler için işletme tanıtım videoları ön planda tutulması gereken içeriklerdir. Ayrıca ürün tanıtım videoları ve Youtube gibi medyalara özel reklamlar için oluşturan video formatları arasında. Markaların ihtiyacına göre çok farklı formata, kurguya ve senaryoya sahip videolar için profesyonel destekten yararlanın!

Markanı tanıt: Binlerce kişiye ulaş

bursa video ve animasyon hizmeti

Günümüz pazarlama trendinin hakim öğesi haline dönüşen video içerikleri ile markanızı kısa süre içerisinde binlerce kişiye tanıtmanız mümkün. Marka bilinirliğine özel video animasyon çalışmalarıyla akılda kalıcı, eğlenceli ve dikkat çekici videolar, markanızı sektörün popüler ikonu haline dönüştürmeye yardımcı olur. Buna dair video animasyon projelendirme sürecinde markanızın öne çıkarılması gereken farkları, faydaları ve sektörünüze kazandırdığınız yenliklerle kurumsal kimliğinize özgü imajlar sayesinde markanızla özdeşleşen kitle yaratmanız hedeflenir. Marka bilinirliği kapsamındaki video reklam çalışmaları sonuçlarını daha iyi analiz etmek için Brand Lift gibi ölçümleri kullanarak sonucun etkilerini çok daha iyi gözlemlemek mümkün.

Ölçüm: Veriler konuşsun

Video animasyon çalışmasının kitleniz üzerindeki etkisini anlamanıza yardımcı metrikler sayesinde nelerin iyi çalışıp çalışmadığına dair derin öngörülere sahip olunabilir. Bu öngörüler, bir sonraki video prodüksiyon çalışmasına yön vermek, mevcut video materyallerini optimize etmek için değerlendirilir. Her zaman daha iyisine ulaşmayı hedefe koyan video animasyon hizmeti kapsamında markanızı hak ettiği konuma ulaştırın!

Whatsapp
Regulus Dijital
Regulus Dijital
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1