Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım

Dijitalleşmenin giderek önem kazandığı dönemde bir KOBİ veya start-up firma olarak yapmanız gereken ilk şey: web sitesi… Bugün birçok marka sade, modern ve kullanıcı deneyimi bakımından pozitif performans sağlayan web tasarım gücünün farkında. Peki ya siz?

Sitenizin rekabet düzeyi

Sektörünüzdeki lider markalarla rekabet ederken mevcut web sitenizin rekabet düzeyine katkısını ölçmeyi denediniz mi? Bunu yapmak, web istenin getirisini ölçmenin ve nasıl bir web sitesine sahip olmanızı anlamanın en doğru yoludur.

Takip edilen marka olma

Dijital rekabette gücünüzü yükseltmek ve sektörünüzde rakipler tarafından takip edilen marka konumuna erişmek için profesyonel web tasarım hizmeti yanınızda. Üstelik sektör analizlerinden rakip web site analizlerine kadar her şeyi bilimsel prosedürler ışığında yaparak ilerliyoruz.

Web Tasarım: Sadece Trendler mi?

Web tasarım hizmeti sürecinde ön plana çıkan trendleri elbette önemsemek en doğru yaklaşımlardan biri. Özellikle bu konuda gelişen yeni teknolojiler ve kodlama mimarisi, web sitesini daha güvenli bir temele dayandırmanın en olası yolu. Ancak bunlar ve tasarımsal trendler noktasında kalarak web sitesi projesi geliştirmenin yeterli bir uygulama olmadığına inanan bir ekibe sahibiz. Bu sayede sektör analizlerine önem vererek projenin olgunlaşmasını sağlıyoruz. Rakip site analizleri ile elde edilen öngörüler, sektördeki hedef kitle davranış ve beklentileri gibi birden fazla tespit edilebilir faktöre dayalı fikirsel çalışmalar… Hepsi kullanıcı dostu web sitelerine imza atmak için uyguladığımız yöntemler arasında.

Web Tasarım: Marka Beklentileri ve Kültürü

Web tasarım projelendirme aşamasında marka ile yapılan toplantı ve fikir alışverişi, projenin olgunlaşmasını sağlayan en önemli detaylar arasında. Bunu yaparken markanın sektöre sunduğu değerlerden farklara kadar bir dizi şeklinde hazırlanmış konular üzerinden marka beklentilerini anlamak oldukça önemlidir. Böylece rakiplere göre farklılıkların web sitesinin önyüz tasarımında yer verilmesi mümkün olur. Ayrıca bu tür detaylar grafik sanatıyla yeniden ifade edilir. Bu markanın kurumsal değer ve kültürüyle %100 uyumlu bir web sitesine sahip olmak demek.

Tüm bu detaylara dikkat ederek müşteri beklentilerine hem projelendirme aşamasında yer veriyor hem de bunları bir üst perdeye taşıma gayreti içerisinde hareket ediyoruz. Ayrıca marka kimliği temelinde ilerleyen projeler sayesinde aynı sektörde birbirine benzeyen sitelerden sıyrılmanın ve daha özgün web sitesi projelerine imza atmanın da bir yolu.

Web Tasarım: Uygulama ve Test

Projenin yapı taşlarına karar verildikten sonra start verilen uygulama aşamasında grafiksel çalışmalar ve sonrasında programlama ön planda. Bu süreçte, müşterilerle olan teması sürekli koruyarak özellikle grafiksel çalışmalarla ilgili geri dönüşlerine önem vererek ilerliyoruz. Bu aşama yürütülürken en son kodlama dilleri, kodlama mimarisi ve elbette SEO kriterlerine dikkat ederek projenin büyük bir kısmı geride bırakılıyor. Web sitesinin teslim edilmeden önce yapılması gereken testleri tamamladıktan sonra nihai toplantı ile web sitesi firmaya teslim ediliyor.

Web Tasarım: SEO Lüks Değil

web tasarımİnternet sitesi projelendirme aşamasında SEO web yönergelerine uygun hareket edilmesi bir lüks değil zorunluluk gerektiren teknik bir konudur. Profesyonel web tasarım ekibi içerisinde en az bir SEO uzmanının yer alması ve tasarım sürecindeki SEO kurallarına aykırılıkları gidermesi önem ifade eder. Bu noktada web sitesinin modern ve grafiksel açıdan göze olumlu hitap etmesi, başarılı bir proje olduğunu söylemek için yeterli değildir. Tasarım hizmetimiz sürecince şeffaf, ilkeli, web yönergeleri bakımından kendini sürekli geliştiren ekiple en iyisini ortaya koymak için markanızın yanındayız!

Whatsapp
Regulus Dijital
Regulus Dijital
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1